Soldes d'été


Prikaži prethodne
-22 %

Aparat za espresso kavu Icona Vintage

Icona Vintage

ECOV311.BK

149,00 €

159,00 €

Najniža cijena u posljednjih 30 dana

Uključen PDV u iznosu od 29,80 € (25%)
ECOV311.GR Aparat za espresso kavu Icona Vintage
Aparat za espresso kavu Icona Vintage ECOV311.BG

  • Dizajn Icona Vintage
  • Tlak od 15 bara
  • Ručni Sustav za cappuccino
  • Mljevena kava ili kapsule
Automatski vrčevi za mlijeko, DLSC017 MixCarafe, 5513299571

Automatski vrčevi za mlijeko

MixCarafe

DLSC017

46,40 €
Uključen PDV u iznosu od 9,28 € (25%)

Putničke šalice, Keramička šalica s dvostrukom stijenkom, 300 ml, 5513284481

Putničke šalice

Keramička šalica s dvostrukom stijenkom, 300 ml

DLSC064

12,90 €
Uključen PDV u iznosu od 2,58 € (25%)

Magnifica Evo Next, Magnifica Evo Next automatski aparat za kavu ECAM310.60.GB, 0132250040
-10 %Online ekskluziva

Magnifica Evo Next

Magnifica Evo Next

ECAM310.60.GB

599,00 €
669,00 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 669,00 €
Uključen PDV u iznosu od 119,80 € (25%)

  • Samo najsvježija kava
  • Zaslon prilagođen korisniku
  • Lattecrema Hot Technology
  • Širok izbor napitaka
La Specialista Maestro, Ručni aparat za kavu La Specialista Maestro EC9885.M, 0132127020
-10 %COLD BREW

La Specialista Maestro

La Specialista Maestro – Cold Brew

EC9885.M

1.439,00 €
1.599,90 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 1.599,90 €
Uključen PDV u iznosu od 287,80 € (25%)

  • Brzo vrijeme zagrijavanja
  • Stabilno kuhanje
  • Raznolikost napitaka
  • Dinamička predinfuzija
Kuhala za vodu Icona Vintage, KBOV2001.BG Kuhalo za vodu Icona Vintage, 0210110028

Nema na zalihi

Kuhala za vodu Icona Vintage

Icona Vintage

KBOV2001.BG

99,90 €
Uključen PDV u iznosu od 19,98 € (25%)
KBOV2001.AZ Kuhalo za vodu Icona Vintage
KBOV2001.GR Icona Vintage Kuhalo za vodu
KBOV2001.BK Kuhalo za vodu Icona Vintage

  • Filter protiv kamenca
  • Rotirajuće postolje
  • Indikator razine vode
Šalice i čaše za kavu, Porculanske šalice za espresso, 70 ml, set od 2 komada, 5513283721

Šalice i čaše za kavu

Porculanske šalice za espresso, 70 ml, set od 2 komada

DLSC308

16,90 €
Uključen PDV u iznosu od 3,38 € (25%)

PrimaDonna Soul, ECAM610.75.MB Automatski aparat za kavu PrimaDonna Soul, 0132217055
-25 %

PrimaDonna Soul

PrimaDonna Soul

ECAM610.75.MB

1.124,00 €
1.499,90 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 1.499,90 €
Uključen PDV u iznosu od 224,80 € (25%)
PrimaDonna Soul ECAM612.55.SB Automatski aparat za kavu

  • Jednostavna interakcija
  • LatteCrema Hot
  • Širok izbor napitaka
  • Svježe mljevena kava u svakoj šalici
Magnifica S, ECAM22.110.W Bean to cup coffee machines, 0132213146
-29 %

Magnifica S

Magnifica S

ECAM22.110.W

284,00 €

289,00 €

Najniža cijena u posljednjih 30 dana

Uključen PDV u iznosu od 56,80 € (25%)
ECAM22.110.SB Automatski aparat za kavu Magnifica S
ECAM11.112.B Automatski aparat za kavu Magnifica S Automatic
ECAM22.110.B Automatski aparat za kavu Magnifica S

  • Svježa kava u svakoj šalici
  • Klasična pjenjača za mlijeko
  • Omiljena kava samo jednim dodirom
  • Jednostavno čišćenje
Tosteri Icona Vintage, CTOV2103.BG Toster Icona Vintage, 0230120036

Tosteri Icona Vintage

Icona Vintage

CTOV2103.BG

99,90 €
Uključen PDV u iznosu od 19,98 € (25%)
CTOV2103.GR Icona Vintage Toster
CTOV2103.AZ Toster Icona Vintage
CTOV2103.BK Toster Icona Vintage

  • Reguliranje tostiranja
  • Podložak za mrvice
  • Extra Lift funkcija
Automatski vrčevi za mlijeko, DLSC024 Vrč za mlijeko, 5513211621

Automatski vrčevi za mlijeko

Vrč za mlijeko

DLSC024

28,40 €
Uključen PDV u iznosu od 5,68 € (25%)

Automatski vrčevi za mlijeko, DLSC031 Vrč za mlijeko, AS00006308
-40 %

Nema na zalihi

Automatski vrčevi za mlijeko

Vrč za mlijeko

DLSC031

24,00 €
39,90 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 39,90 €
Uključen PDV u iznosu od 4,80 € (25%)

Pribor za kavu, DLSC060 Vrč za mliječnu pjenu 350 ml, 5513282201
-13 %

Pribor za kavu

Vrč za mliječnu pjenu 350 ml

DLSC060

19,00 €
21,90 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 21,90 €
Uključen PDV u iznosu od 3,80 € (25%)

Pribor za kavu, DLSC071 Crni vakuumski spremnik za kavu, AS00003083
-36 %

Pribor za kavu

DLSC071 Vacuum Coffee Canister Black

DLSC071

19,00 €
29,90 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 29,90 €
Uključen PDV u iznosu od 3,80 € (25%)

Dinamica Plus, ECAM380.85.SB Automatski aparat za kavu Dinamica Plus, 0132215485
-25 %

Dinamica Plus

Dinamica Plus

ECAM380.85.SB

679,00 €

799,00 €

Najniža cijena u posljednjih 30 dana

Uključen PDV u iznosu od 135,80 € (25%)
ECAM382.70.B Automatski aparat za kavu Dinamica Plus
ECAM380.95.TB Automatski aparat za kavu Dinamica Plus

  • Lattecrema Hot Technology
  • Omiljena kava samo jednim dodirom
  • Širok izbor napitaka
  • Svježe mljevena kava
Automatski vrčevi za mlijeko, DLSC013 Vrč za mlijeko, 5513296851
-30 %

Automatski vrčevi za mlijeko

Vrč za mlijeko

DLSC013

29,00 €
41,40 €

Preporučena cijena

izvorna cijena 41,40 €
Uključen PDV u iznosu od 5,80 € (25%)

Prikazujete 48 od 62 proizvoda

Učitaj još proizvoda