Halloween Deals


-7 %

Capsule Desk

Capsule Desk

HFX10B03.LB

979,00 Kč
1 049,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 1 049,00 Kč
Včetně částky DPH 169,91 Kč (21%)
Osobní keramický teplovzdušný ventilátor Capsule Desk HFX10B03.GR
Osobní keramický teplovzdušný ventilátor Capsule Desk HFX10B03.PK

  • Tichý provoz
  • Nízká spotřeba energie
  • Vždy s vámi
  • Pohodlí tam, kde jej chcete mít
Dinamica, Plnoautomatický kávovar Dinamica ECAM 350.35.W., 0132220024
-15 % kódem RESTART15

Dinamica

Dinamica, White

ECAM350.35.W

11 979,00 Kč
Včetně částky DPH 2 079,00 Kč (21%)
Plnoautomatický kávovar ECAM350.35.SB Dinamica

  • Vaše káva jedním dotykem
  • Široká nabídka receptů
  • Čerstvá káva v každém šálku
  • Nastavitelná tryska na pěnění mléka
Kapslové kávovary Nespresso, Vertuo Pop Nespresso ENV90.B, 0132193776

Kapslové kávovary Nespresso

Vertuo Pop, Black

ENV90.B

2 490,00 Kč
Včetně částky DPH 432,15 Kč (21%)
Vertuo Pop Nespresso ENV90.BAE
Vertuo Pop Nespresso ENV90.Y
Vertuo Pop Nespresso ENV90.A

  • 5 velikostí šálku
  • Extrakční technologie Centrifusion™
  • Chytrá konektivita
  • Příprava kávy jedním dotykem
Konvektory, Konvektorový ohřívač HCX9120E SlimStyle, 0113128407
-6 %

Konvektory

SlimStyle

HCX9120E

3 199,00 Kč
3 399,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 3 399,00 Kč
Včetně částky DPH 555,20 Kč (21%)

  • Konvekční efekt
  • Technologie Hi-fi
  • Ideální pohodlí
  • Bezpečnostní vypnutí
Topinkovače Argento, Topinkovač Argento CT021.BK1, 0230120053
-41 %-15 % kódem RESTART15

Topinkovače Argento

Argento

CT021.BK1

999,00 Kč
1 690,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 1 690,00 Kč
Včetně částky DPH 173,38 Kč (21%)

  • Regulace opékání
  • Tácek na drobky
  • Poloha extra zdvih
Dedica Duo, Pákový kávovar Dedica Duo EC890.GR, 0132106345
-2 %COLD BREW

Dedica Duo

Dedica Duo

EC890.GR

5 790,00 Kč
5 890,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 5 890,00 Kč
Včetně částky DPH 1 004,88 Kč (21%)
Pákový kávovar Dedica Duo EC890.M
Pákový kávovar Dedica Duo EC890.WI
Pákový kávovar Dedica Duo EC890.PK

  • Svět možností nápojů
  • Dokonalá mikropěna
  • Intuitivní snadné použití
  • Vaše káva, váš šálek
Capsule Desk, Osobní keramický teplovzdušný ventilátor Capsule Desk HFX10B03.GR, 0114681002
-7 %

Capsule Desk

Capsule Desk

HFX10B03.GR

979,00 Kč
1 049,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 1 049,00 Kč
Včetně částky DPH 169,91 Kč (21%)
Osobní keramický teplovzdušný ventilátor Capsule Desk HFX10B03.LB
Osobní keramický teplovzdušný ventilátor Capsule Desk HFX10B03.PK

  • Tichý provoz
  • Nízká spotřeba energie
  • Vždy s vámi
  • Pohodlí tam, kde jej chcete mít
Capsule Desk, Teplovzdušný ventilátor Capsule Desk Loop HFXR12C03.WG, 0114681012
-7 %

Není skladem

Capsule Desk

Capsule Desk Loop

HFXR12C03.WG

1 299,00 Kč
1 399,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 1 399,00 Kč
Včetně částky DPH 225,45 Kč (21%)

  • Tichý provoz
  • Stylový a kompaktní design
  • Vždy s vámi
  • Pohodlí tam, kde jej chcete mít
Rivelia, Automatický kávovar Rivelia EXAM440.55.BG, 0132215474

Rivelia

Rivelia Sand Beige

EXAM440.55.BG

17 490,00 Kč
Včetně částky DPH 3 035,45 Kč (21%)
Automatický kávovar Rivelia EXAM440.55.G
Automatický kávovar Rivelia EXAM441.55.GR
Automatický kávovar Rivelia EXAM440.55.B
Automatický kávovar Rivelia EXAM440.55.W

  • Čerstvě namletá káva
  • Technologie Lattecrema Hot
  • Technologie LatteCrema Cool
RadiaS, Olejový radiátor TRRS0715 Radia S, 0185392300
-9 %

Není skladem

RadiaS

Radia S

TRRS0715

1 639,00 Kč
1 799,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 1 799,00 Kč
Včetně částky DPH 284,45 Kč (21%)
Olejový radiátor TRRS0920 Radia S

  • Teplo, které dlouho vydrží
  • Technologie Real Energy
  • Otočné regulátory
  • Snadno přemístitelné
RadiaS, Olejový radiátor TRRS0920 Radia S, 0185392302
-6 %

Není skladem

RadiaS

Radia S

TRRS0920

1 969,00 Kč
2 099,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 2 099,00 Kč
Včetně částky DPH 341,73 Kč (21%)
Olejový radiátor TRRS0715 Radia S

  • Teplo, které dlouho vydrží
  • Technologie Real Energy
  • Otočné regulátory
  • Snadno přemístitelné
Citiz, EN267.BAE Citiz Nespresso coffee machine, 0132194025

Není skladem

Citiz

Citiz, Black

EN267.BAE

6 550,00 Kč
Včetně částky DPH 1 136,78 Kč (21%)
EN267.WAE Citiz Nespresso coffee machine

  • Design kávovaru Citiz
  • Ovládání teploty
  • Automatické vypnutí
  • Tlak čerpadla 19 barů
Teplovzdušné ventilátory, Teplovzdušný ventilátor Verticale Edge HFS50D22, 0114581022
-8 %

Není skladem

Teplovzdušné ventilátory

Verticale Edge

HFS50D22

1 199,00 Kč
1 299,00 Kč

Doporučená cena

původní cena 1 299,00 Kč
Včetně částky DPH 208,09 Kč (21%)

  • 3 úrovně výkonu
  • Držadla
  • Třída ochrany IP21
Eletta Explore, Automatický kávovar Eletta Explore ECAM450.86.T EX:4, 0132250153

Eletta Explore

Eletta Explore, Titanium

ECAM450.86.T EX:4

24 990,00 Kč
Včetně částky DPH 4 337,11 Kč (21%)
Automatický kávovar Eletta Explore ECAM450.65.S EX:4
Automatický kávovar Eletta Explore ECAM452.67.G EX:4
Eletta Explore Automatic coffee maker ECAM450.69.G EX:4

  • Intuitivní barevný displej
  • Vzdálený přístup na dosah ruky
  • Vezměte si nápoje s sebou
  • Snadné čištění a péče

Prohlížíte 14 si 99 produkty

zobrazit více